„Tygrysie oczko karnawału” w bibliotekach w Pysznicy, Kłyżowie i Jastkowicach

Podczas tegorocznych ferii Gminną Bibliotekę Publiczną w Pysznicy oraz filie w Kłyżowie i Jastkowicach odwiedził Teatr z Uśmiechem z Krakowa. Dzieci miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Tygrysie oczko karnawału”, który przedstawiał wydarzenia dziejące się na kolorowych ulicach Rio De Janeiro podczas wielkiej zabawy.

Historia opowiada o zwierzętach z amazońskiej dżungli pragnących zdobyć wygraną, jaką jest Tygrysie Oczko Karnawału. Niespodziewanie drogocenna nagroda znika, przed ogłoszeniem zwycięzcy. Ktoś potajemnie wykrada go w czasie wielkiej parady. Niezwłocznie zostaje wezwany na miejsce śledczy o kryptonimie Psi Detektyw. Czuły nos agenta prowadzi do lasu deszczowego, a głównymi podejrzanymi stają się: papużka, mrówkojad i małpka. Kto zabrał nagrodę? Prowadzone śledztwo trzeba potraktować z przymrużeniem oka, a cała seria pomyłek i błędnych tropów naszego detektywa potrafią ubawić do łez.

Dziękujemy aktorom z Teatru z Uśmiechem za wspaniałe przedstawienie i szalenie dobrą zabawę.